Přejít na obsah

Žebříček

Oblíbené příspěvky

Zobrazuje obsah s nejlepším hodnocením dne 18.4.2021 ve všech oblastech

 1. VW TIGUAN: Najít na internetu návod k obsluze pro Tiguana není vůbec snadné. Podařilo se mi dnes najít i verzi vhodnou pro Českou a Slovenskou republiku psanou ve slovenštině! CZ verze tak není potřeba. Všechny dostupné manuály (příručky, návody k obsluze) uvádím níže. Pokud máte nějaký lepší návod k obsluze prosím dejte odkaz do příspěvků níže. Návody k obsluze jsou manuály, které jsou určeny pro majitele Tiguanu. Pokud jste ponořeni do hlubin vozu je pro Vás určena dílenská příručka. Návod sice není v češtině, ale se slovenštinou si tu v ČR hravě poradíme 🙂 Vesele stahujte!
  1 point
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up

Kdo jsme

Komunitní fórum a club všech majitelů vozů značky Volkswagen! ✅Každý majitel a řidič těchto skvělých vozů je zde vřele vítán. Přidejte fotky Vašeho VW a sdílejte své zkušenosti, rady a tipy.

Co zde najdete?

Rady, tipy, návody a zkušenosti ostatních majitelů Volkswagenů. Zakládáme si také na zajímavých dokumentech ke stažení. Postupně zde bude narůstat také obecný obsah o servisech, registrech vozidel a obecné informace o automobilismu.

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • auto@clubvw.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...