Přejít na obsah

Řehák

VW
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutral
 1. Řehák

  ABS kostka

  Většinou je potřeba po opravě či výměně chybu smazat v paměti závad. V paměti závad by jsi také nalezl příčinu poruchy.
 2. Je to držák motoru, jinak řečeno také zavěšení motoru. Ano souvislost to skutečně mít může. Následkem toho že motor není v jednom místě uložen a v tom místě tedy pouze visí, může hmotnost nezavesene části způsobit vznik vůle v různých spojích. V kterém místě se tento držák nachází bohužel nevím. Da se to dohledat v dílenské příručce.
 3. Odpověď nalezneš v dílenské příručce. Máš li zájem rád ti ji zašlu na mail.
 4. Zdravím tě. Číslo relé ti neposkytnu. Můžu tě však odkázat na dilenskou příručku kde popis relé nalezneš. Tuto příručku ti rád zašlu do mailu.
 5. Dobrý den. Měl jsem vadný senzor příčného zrychlení na straně spolujezdce, ten jsem vyměnil. Nyní je potřeba senzor nastavit do základního nastavení a zde je můj problém. Chci vás tímto poprosit o diagnostický postup základního nastavení tohoto senzoru. K dispozici mám zařízení vag memoscan U585. Děkuji za Vaše cenné rady.
 6. Dobrý den. Osvětlení Interiéru funguje ve všech režimech vyjimaje režimu otevřených dveří. Při otevřených dveřích se mi na přístrojích rozsvítí kontrolka signalizace otevřených dveří. Komfortní jednotku jsem měnil. Kabelový svazek ke komfortní jednotce neporušen. Prosím o radu, kde se skrývá problém. Mockrát děkuji.
×
×
 • Vytvořit...