Přejít na obsah

Střešní koš s žebříkem

Doporučené příspěvky

Koupil jsem si v prosinci minulého roku T6.1 , v této době řeším koupi střešního koše s žebříkem na zadní prosklené dveře. V různých nabídkách na netu  jsem se dopracoval pouze ke zn. CRUZE a THULLE. Ale ani jeden z dodavatelů v ČR není schopen dát tento set dohromady.

Buď to je problém s umístěním žebříku na prosklené zadní dveře, nebo ho nemají vůbec. Dále pak je koš vyrobený z pogumované oceli, takže při používaní časem dojde k prodření gumy a následní korozi konstrukce, tudíž nemožné , atd....Nemáte někdo nějaké zkušenosti, nebo kontakty???Díky za info

Odkaz ke komentáři

To je od Španelského výrobce CRUZE, je to z hliníku, to by bylo super. Ale tam je ten problém s tím žebříkem, na všecny druhy dodávek to jde jen ne na VW. Tedy aspoň to vyplynulo z komunikace s prodejci v ČR. Před pár dny jsem na silnici potkal hasiče ,měli VW s krásným na pohled hliníkovým střešním košem i se zadním žebříkem, jenom mi ujeli....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit