Přejít na obsah

RNS 510 + RNS 315 – Aktualizace navigace Columbus

Thomas

Doporučené příspěvky

Ahoj, rád bych zde založil téma ohledně RNS 510 i RNS 315. Přidávejte své zkušenosti s aktualizací firmware, opravami, návody a zkušenostmi. Co jsem dohledal na internetu tak jsou soukromníci, kteří mapy aktualizují na počkání za přibližně 700 Kč.

Mám RNS 315 a když dám tlačítko média, zobrazí se SD, AUX a Bluetooth. Jenže Bluetooth má takové méně výrazné barvy a nejde na něj kliknout takže nefunguje... Díky případně za rady.

VW Golf navigace RNS 510 firmware.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj, jaké doporučíte originální rádio VW? Nechci z Číny, ale aby dobře hrálo.  Momentálně mám RNS 300 a to je jak ve Felicii.. Basy žádné, kvalita nic moc celkové.

Mám problém s CD měničem v loketní opěrce u rádia RNS 300, neustále svítí pozice číslo 1, při zmáčknutí tlačítka Load a vložení dalšího CD se nic neděje přijde mi, že se měnič pořád snaží vysunout nějaké CD (auto je z druhé ruky, nevím ani jestli tam vůbec nějaké CD ovšem je), nejde ani vložit další CD na další pozici. Neměl někdo podobný problém? Případně má někdo návod jak měnič vytáhnout a rozebrat? Díky všem!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit