Přejít na obsah

Zápis do velkého technického průkazu (tlumiče, pružiny, výfuk)


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám dotaz ohledně zápisu do velkého technického průkazu. Když mám kompletní sportovní podvozek (tlumiče, pružiny) a nerezový výfuk u kterých mám papíry TÜV homologace.

Je to pak nějaký problém se zápisem do VTP? Případně co je třeba a jaké máte zkušenosti?

Odkaz ke komentáři

Řeknu to zkráceně. TUV v ČR neuznávají. Musíš na Dekru do Prahy, kde po tom strašně polezou a dáš za to hromadu peněz.

Běž se zeptat na dopravní úřad co požadují pro zápis a jednej s jedním úřadem a ideálně s jedním a tím samým člověkem. U nás v ČR to prostě na každým úřadě funguje trošku jinak a každý si dělá co chce...

Někde stačí jenom originál TUV, někde úředně přeložená kopie TUV, někde požadují potvrzení technika typu "K", někde tě pošlou na zkušebnu a někde to prostě nejde nijak

Odkaz ke komentáři

Na Slovensku je to zase inak u nás TÜV preložiť,zobrať originál+ preklad,osvedčenie o evidencii časť I,a časť II, Obvodný úrad dopravy  zápis do osvedčenia o evidencii časť II,cca do 10eur vydajú čistopis  osvedčenia o evidencii časť II ,potom dopravný inšpektorát 6 alebo 12 eur podla toho či vedia urobiť zmenu v osvedčení o evidencii časť I.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
×
×
  • Vytvořit...