Přejít na obsah

Touareg: Výměna rozvodů (přeskočili) – Zkušenosti, cena


Doporučené příspěvky

Ahoj všem.

Mám Touarega 4.2 benzin a přeskočily rozvody. Bohužel jsem zvolil špatný servis, kde provedli výměnu ale motor měl stále špatný chod. Změřili tlaky, ty byly ok.

Zjistili, že je špatný napínák na pravé vačce. Vyměnili, složili, motor pořád nic. Vyměnili i levý, složili, nastartovali a motor stále nic. Přišli s tím, že jsou spatné sací ventily a musí se zrepasovat hlavy. Takže motor ven, znovu rozebrat a teď čekám, jestli to bylo doopravdy tím.

Každopádně už to trvá čtyři měsíce a chtějí 60.000 Kč, což jim nedám, protože odmítám platit 4x rozebraní a složení motoru. Navíc, kdyby mi to řekli na začátku, tak do auta neinvestuji.

Moje otázka - je možné poznat špatné ventily bez rozebrání hlavy?

Odkaz ke komentáři

Není to o tom, jestli chci ušetřit nebo ne. Jde o to, že první info ze servisu bylo, že jsou přeskočené rozvody, výměna bude do 15 tis. Kč. Hlavy, že jsou v pořádku. Tak říkám ok a po výměně rozvodů to začalo.

Rozebírání, skládání a postupné nalézání dalších závad a navyšování ceny. Proto se ptám znovu - udělal servis chybu a špatně diagnostikoval rozsah závad nebo doopravdy nemohl zjistit stav ventilů?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Příspěvky

    • Zdravím Golfáci i negolfáci 🙂 Nenašel by se někdo, kdo by měl k dispozici uživatelskou a servisní příručku pro tohoto Golfa? Díky.
    • Dobrý den, má prosím někdo zkušeností s  výpadky turba. Vw Tiguan 1.4tsi 90kw r.v. 2014 najezd 187000km. Někdy spadne výkon a za chvilku se chytne. Nedělá to pravidelně. 
    • Mám motorizáciu 1.6TDI CR 81kw rok 2016 a chcel by som vymeniť chladiacu kvapalinu, mám tam ešte sáčok so silikátom ktorý planujem vyhodiť a kvapalinu vymeniť za G12EVO chcem sa spýtať ako sa dá v domácich podmienkach ju vymeniť ?,musí byť menená zásadne len  podtlakom-vákuovaním, nie všetky servisy to majú a ešte k tomu nemám záruku že mi neodsajú len vyrovnávaciu nádržku a nenalejú novú iba tam. Tak preto by som to chcel urobiť sám. Našiel som aj video kde sa prečerpáva kvapalina cez prepad a potom aj plní...nemáte s tým skúsenosti? Dakujem za usmernenie .  
    • Mám ten samý problém  Je zatuhly zámek  Vyžádalo si to překódování a zase na pár dní fungoval  Takže buď vyndat a vyčistit a nebo nový. Jen na zkoušku vem šroubovák a mírně do něj klepni.a zkus zamknout.  
×
×
  • Vytvořit...