Přejít na obsah

Jaké letní pneumatiky na T6 Multi DSG


Doporučené příspěvky

Pneumatiky Barum máme na firemních Berlingách a jezdit se na tom samozřejmě dá. Mají i celkem dobrou životnost, ale rozhodně se s nimi nesmí ani náznakem divočit a bez lítosti je měnit maximálně po 4 letech i letňáky tvrdnou a kloužou o to více .Já mám na Multivanu a i na osobním autě GoodYear Asymmetric 3, měl jsem je i na dvou předchozích autech a nedám na ně dopustit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 8 Návštěvníků Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
  • Příspěvky

    • Zdravím Golfáci i negolfáci 🙂 Nenašel by se někdo, kdo by měl k dispozici uživatelskou a servisní příručku pro tohoto Golfa? Díky.
    • Dobrý den, má prosím někdo zkušeností s  výpadky turba. Vw Tiguan 1.4tsi 90kw r.v. 2014 najezd 187000km. Někdy spadne výkon a za chvilku se chytne. Nedělá to pravidelně. 
    • Mám motorizáciu 1.6TDI CR 81kw rok 2016 a chcel by som vymeniť chladiacu kvapalinu, mám tam ešte sáčok so silikátom ktorý planujem vyhodiť a kvapalinu vymeniť za G12EVO chcem sa spýtať ako sa dá v domácich podmienkach ju vymeniť ?,musí byť menená zásadne len  podtlakom-vákuovaním, nie všetky servisy to majú a ešte k tomu nemám záruku že mi neodsajú len vyrovnávaciu nádržku a nenalejú novú iba tam. Tak preto by som to chcel urobiť sám. Našiel som aj video kde sa prečerpáva kvapalina cez prepad a potom aj plní...nemáte s tým skúsenosti? Dakujem za usmernenie .  
    • Mám ten samý problém  Je zatuhly zámek  Vyžádalo si to překódování a zase na pár dní fungoval  Takže buď vyndat a vyčistit a nebo nový. Jen na zkoušku vem šroubovák a mírně do něj klepni.a zkus zamknout.  
×
×
  • Vytvořit...