Přejít na obsah
LuBoss

Pojistka osvětlení SPZ

Doporučené příspěvky

Ahoj, to víš že jsem to nejdřív zkontroloval, ale i když jsem to teď ještě jednou projel, tak jsem tam osvětlení SPZ (RZ) ani nějaký podobný výraz nenašel. Nekontroloval jsem tedy fyzicky, jestli tam není nějaká pojistka navíc.....zatím jsem jen četl 😞

Podle nadpisu je to schema pro Caddy 3. Já mám Caddy 2 a ještě k tomu benzin + CNG. Tak v tom bude asi tan zakopanej pes. I když jsem si myslel, že by to mohlo být podobné... Všechno jinak svítí a funguje, žárovky vyměněný, vyčištěný...

Budu hledat dál, jinak díky za podporu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 8 minutami, LuBoss napsal:

Ahoj, to víš že jsem to nejdřív zkontroloval, ale i když jsem to teď ještě jednou projel, tak jsem tam osvětlení SPZ (RZ) ani nějaký podobný výraz nenašel. Nekontroloval jsem tedy fyzicky, jestli tam není nějaká pojistka navíc.....zatím jsem jen četl 😞

Podle nadpisu je to schema pro Caddy 3. Já mám Caddy 2 a ještě k tomu benzin + CNG. Tak v tom bude asi tan zakopanej pes. I když jsem si myslel, že by to mohlo být podobné... Všechno jinak svítí a funguje, žárovky vyměněný, vyčištěný...

Budu hledat dál, jinak díky za podporu. 

Aha, jasný... a co je tedy za problém, když vše funguje jak má? 🙂

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha, no ono je to osvětlení RZ u Caddy opravdu problémové... Často to bývá špatný kabel v tom gumovém krčku co spojuje dveře a kastli (třeba změřit napětí v kontaktech žárovek).

Nová světla u SPZtky pak hodně lidi rovnou připájí natvrdo ke kabelům... Patice v osvětlení RZ je špatně navržené no... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit

Kdo jsme

Komunitní fórum a club všech majitelů vozů značky Volkswagen! Každý majitel a řidič těchto skvělých vozů je zde vřele vítán. Přidejte fotky Vašeho VW a sdílejte své zkušenosti, rady a tipy.

Co zde najdete?

Rady, tipy, návody a zkušenosti ostatních majitelů Volkswagenů. Zakládáme si také na zajímavých dokumentech ke stažení. Postupně zde bude narůstat také obecný obsah o servisech, registrech vozidel a obecné informace o automobilismu.

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

• auto@clubvw.cz
    • Vytvořit...