Přejít na obsah

Motor 1,6 TDI 85 kW: Zkušenosti

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

rád bych se vás zeptal, kdo ví nebo i majitelů, na názory nebo zkušenosti s motorem 1,6 TDI 85kw u auta VW Golf combi (r.v.2017). Zda je výkon auta dostatečný a jestli je motor či celkově auto spolehlivé a není nikterak poruchové. Dále jaký je rozdíl daného motoru mezi 81kw a 85kw – zda je to jen v síle nebo má 85kw v sobě ještě nějakou “technologii” navíc, jako je např. BMT. Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

Já mám tenhle motor v O3 FL a jezdím s tím hlavně dálky a pak vždycky odjezdy ve městě a nemůžu si upřímné stěžovat líný to rozhodně není, toho jsem trochu obával ale jede to slušně, 160 má dálnici to drží bez problémů...

A co je obrovský plus je ta spotřeba 5.2 jsem měl snad nejvíc a to jsem to fakt rval... Jinak mám k tomu i b7 103kW DSG a jasně je znát že to má nějakého koně navíc ale zase víc žere... Každopádně pokud to má být na běžné ježdění tak v tom nevidím problém ( je samozřejmě otázkou co technická stránka) zatím na mám 50tkm takže to nedokážu posoudit

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit