Přejít na obsah

Olej se neohřeje plus dotaz na chladič


Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám 2 otázky. Sharan 2004 Auy 85kw...auto se neohřeje více jak na 60° olej 70° dokonce po jízdě a stání na křižovatce teplota padne. Je zde příhřev, ale nefunguje, může to mít vliv? A druhá otázka, je normální, že i při takhle nízké teplotě se při zapnutí climatronicu sepnou obě vrtule na chladiči? Děkuji za Vaše odpovědi a rady

Odkaz ke komentáři

Pokud se auto neohřeje, tak termostat, jak tady píšou ostatní. Jde taky ale o styl jízdy, pokud to škrtíte na 6tku v 1500 otáčkách, tak je to jasný. Aby se to ohřálo, tak to držet aspoň kolem 2000.

A co se zadního topení a ohřevu týče, tak je to super věc na takovou obrovskou krávu.  Ale v 80ti procentech případů ten bufík nejde (tak jako u mého). A než do toho valit kopec peněz, tak jsem ho úplně odstavil a vymontoval, trubky co vedou pod autem jsem komplet obalil takovýma molitanovýma návlekama (nevím odborný název) ve dvou vrstvách a zadní topení mi hřeje dřív než přední (je níž). 

A vrtule na sahaře značí buď zaplou klimatizaci (na klimatroniku nesvítí ECON) nebo nějaké čidlo umřelo a hlásí přehřátí. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 13 Návštěvníků Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
×
×
  • Vytvořit...