Přejít na obsah
vepreklukas

CADDY19tdi (bls)

Doporučené příspěvky

Čus lidi mám problém. Před dvěma lety my fouklo těsnění pob hlavou,poznal sem to  podle oleje ve vode. To sem nechal udělat i ze všim co k tomu patří. A teď tan problem.

Někdy v Březnu 2020 sem to rozpálil na křižovatce a při třetim kvaltu mi vystřelili otečky přes pět tisíc. Vše sem pustil, otáčky se srovnaly a jezdil sem dál. Pak my  přestal topit. A netrvalo dlouho a začal se přehřívat. Při jízdě do max 70 je v poho a sem tam i zatopi. Jenže voda z nádobky se natlačí do hadic chladící soustavy že div neprasknou a pořád na mně houká kontrolka na přístrojovci. Tak jestli má někdo ňákou skušenost dejta vědět. Mechanyk my řek vymněň motor. jak kdyby je prodáaly v zelenině 

Tak dík a cus.

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit

Kdo jsme

Komunitní fórum a club všech majitelů vozů značky Volkswagen! ✅Každý majitel a řidič těchto skvělých vozů je zde vřele vítán. Přidejte fotky Vašeho VW a sdílejte své zkušenosti, rady a tipy.

Co zde najdete?

Rady, tipy, návody a zkušenosti ostatních majitelů Volkswagenů. Zakládáme si také na zajímavých dokumentech ke stažení. Postupně zde bude narůstat také obecný obsah o servisech, registrech vozidel a obecné informace o automobilismu.

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • auto@clubvw.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...