Přejít na obsah

Golf 5/V 2006 - Ventilátor klimatizace a výhřev sedaček


Doporučené příspěvky

 

Dobrý den, při koupi Golfa 5 mi předchozí majitel sdělil, že nefunguje ventilátor vytápění a vyhřívání sedaček. Koukal jsem do pojistkové skříně, kde jsem našel přetavenou pojistku. Zkusil jsem jí vyměnit za novou 5A pojistku (čtvrtá pojistka v první řadě), vše fungovalo asi 8 jízd po 25 minutách, následně se s autem asi týden nejezdilo. Teď jsem do auta sedl a opět ventilátor nefouká a sedačky netopí (pojistka opět přetavená). Na přiloženém videu, které jsem našel, je vidět jak se to chová. Předem Vám děkuji za případnou pomoc.

IMG20240310174920.jpg.947c6112377270526e2da98a308fc1a7.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Dobrý den jamajak3781, na 4. pozici má být 5A pojistka, dávat tam více je nebezpečné pro elektroniku v autě. Já jsem přišel na to, že to způsobovalo vyhřívání trysek na ostřikovače. (Při otervření kapoty je to vlevo). Jedná se o trubičku pro ostřikovací kapalinu a 2 páry vyhřívacích odporů, tyto dráty byly zkratované. Doufám že Vám to pomůže. 

Odkaz ke komentáři
  • 2 weeks later...
V 18. 3. 2024 at 16:04, teodortomas napsal:

Dobrý den jamajak3781, na 4. pozici má být 5A pojistka, dávat tam více je nebezpečné pro elektroniku v autě. Já jsem přišel na to, že to způsobovalo vyhřívání trysek na ostřikovače. (Při otervření kapoty je to vlevo). Jedná se o trubičku pro ostřikovací kapalinu a 2 páry vyhřívacích odporů, tyto dráty byly zkratované. Doufám že Vám to pomůže. 

 

V 18. 3. 2024 at 16:04, teodortomas napsal:

Dobrý den jamajak3781, na 4. pozici má být 5A pojistka, dávat tam více je nebezpečné pro elektroniku v autě. Já jsem přišel na to, že to způsobovalo vyhřívání trysek na ostřikovače. (Při otervření kapoty je to vlevo). Jedná se o trubičku pro ostřikovací kapalinu a 2 páry vyhřívacích odporů, tyto dráty byly zkratované. Doufám že Vám to pomůže. 

 

Odkaz ke komentáři
před 5 hodinami, jamajak3781 napsal:

dakujem pekne za odpoved.elektrikari neprisli na nic🙂vdaka vam uz aspon ja viem a pojde do dielne.kolko ta oprava moze stat?

Pardón, špatně jsem se vyjádřil, nebyly špatné odpory jako takové, ale vodiče, které jdou podél strany kapoty, vlevo. byly zkratováné, stačilo je tedy oddělit. Zpět jsem je zatím nepřipojil, protože čekám, až mi z Číny přijdou stahovací bužírky. Já měl naprasklou i hadičku pro samotnou kapalinu do ostřikovačů, takže jsem lepil. Přikládám foto pro lepší orientaci

IMG_20240402_172619.jpg

Odkaz ke komentáři
  • 3 weeks later...
V 2. 4. 2024 at 17:27, teodortomas napsal:

Pardón, špatně jsem se vyjádřil, nebyly špatné odpory jako takové, ale vodiče, které jdou podél strany kapoty, vlevo. byly zkratováné, stačilo je tedy oddělit. Zpět jsem je zatím nepřipojil, protože čekám, až mi z Číny přijdou stahovací bužírky. Já měl naprasklou i hadičku pro samotnou kapalinu do ostřikovačů, takže jsem lepil. Přikládám foto pro lepší orientaci

IMG_20240402_172619.jpg

dobrý deň chcel som sa spýtať ci ste chybu už odstránili?A ako to dopadlo vi vám všetko funguje.ja čakám stále na mechanika.dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 16 Návštěvníků Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
×
×
  • Vytvořit...