Přejít na obsah

Při šlápnutí na pedál uniká kapalina


Milan

Doporučené příspěvky

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mam na dílně Volkswagen Golf 6. generace. Dělal jsem spojku a měnil přitom i hl. a prac. válec. Na prac. válci mi po šlápnutí pedálu mi ze spoje s potrubím uniká kapalina. Válec je Sachs, po rozbalení mě překvapilo, že neobsahovala nové těsnění. Tak jsem tam nechal staré a pak si samozřejmě nadával, že jsem hloupý.

Začal jsem shánět novou, ale bohužel to těsnění je součástí potrubí. Objednal jsem nové potrubí orig od Citroenu, protože mi je mohli dodat na druhý den. Jel jsem pro něj, ale je tam nějaká náhrada z plastu a ještě nějak divně natvarovaná.

Původní je klasika kovová tr s hadicí uprostřed s plast koncovkami a nasunutou manžetkou. Přesvědčovali mě a určitě měli pravdu, ale mě se to moc nelíbilo tak jsem to nevzal ale měli sólo tu manžetku novou tak tu jsem vzal. Vypadala stejně s původní. Po výměně ale problém trvá. Trubku jsem při dem ani při mot nijak neohýbal. Neřešil někdo tento problém, případně má někdo zkušenost s tou plastovou?

Odkaz ke komentáři

Zkus hodit nějakou fotku třeba poradím určitě to musí jít nějak utěsnit.

Řešil jsem podobnou věc na válci u Citroenu C5, neřešil jsem to, že tekla trubka, ale to, že válec se rozletěl a bylo potřeba jej vyměnit... vyhledal jsem náhradu od febi, která byla stejně jak říkáš plastová místo kovové a nevěřil jsem tomu, nicméně jsem to zkusil a vše funguje a sedí tak jak má.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
×
×
  • Vytvořit...