Přejít na obsah

Auto při jízdě hučí + občas ustřelí zadní část auta


Wolfsburg

Doporučené příspěvky

Zdravím,
neumím si rady s problémem a rád bych nějaké rozumné rady pokud jste se s tím setkali:

Jedná se o Volkswagen Golf, bez ESP! Při jízdě (i rovně) na mokru nebo ledu zadek auta občas z ničeho nic ustřelí do strany (většinou na levý bok auta po směru jízdy). Během zimy na je to pochopitelně horší. Auto při jízdě hučí - majitel původně myslel, že je to ložisko na PP kole, bylo hlučnější, ale ani po výměně nepřestalo auto hučet. Auto prošlo nastavením snímacích kroužků na kolech (nedělal jsem já), no problém nezmizel.

Odpojil jsem jak čidlo ABS na PP kole, tak vyndal pojistku, odpojil kabeláž haldexu (přímo u haldexu), vyměněn olej s filtrem v haldexu - problém pořád stejný.

Nejsem jsi jist odpojením kardanu (pak jej je nutno vyvažovat).

Má někdo prosím nějakou zkušenost?

Odkaz ke komentáři

já osobně bych začal pořádnou prohlídkou náprav-pokud nemáš možnosti ,tak zajet na STK , na lince to nech protřepat na třasadlech (ale důkladně) , zkuste tlumiče na zkušebně no a pak zajet někam na geometrii, ale k někomu, kdo to fakt umí, a klidně na starou lampovku, ale k někomu,kdo ví co dělá. A hlavně,jak už tu kolegové psali-neposlouchej majitele ,co mu kdy a kde kdo co dělal. Vesměs to jsou divnosti.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 1 Návštěvník Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
×
×
  • Vytvořit...