Přejít na obsah

Rádio RCD 330 plus / RNS 315: Zkušenosti


Thomas

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Nemá někdo ve svém VW namontované rádio RCD 330 plus?

Zajímá mě, zda ukazuje vše stejně jako originál (informace o spotřebě, kontrola tlaku pneu atd)

Dále mne zajímá, jestli jde toto rádio spojit s USB, které je v přihrádce u řad. páky (golf 7 variant).

A samozřejmě jak jste spokojeni

a druhý dotaz:

Ahoj , chtěl bych tě poprosit o radu. Mam VW Tiguan rok výroby 2011 , Mám rádio RNS 315 a když pustím navigaci tak mi to nenajde čísla popisná, Nechá se s tím něco udělat ? Měl jsem v Octavii z Číny a dojel jsem přesně na místo před barák. Moc díky za radu nebo tip kdo by mi pomohl. 

Odkaz ke komentáři

Rcd 330plus je čínská napodobenina origo Discovery MIB 2... nic z toho co jsi psal, neumí, USB má vlastní, externí v loketce připojíš jen pájením na základní desku... má špatný příjem signálu rádia a neumí RDS, musíš koupit zesilovač signálu, jediná výhoda je integrovanej BT a mikrofon. Já osobně ho mám jen kvůli android autu, zrcadlení funguje skvěle. Pokud ho budeš kupovat dej si pozor na verze sw a výrobce, je jich dost a ne všechny umí všechno.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 3 Návštěvníci Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
×
×
  • Vytvořit...