Přejít na obsah

Elektronické dálniční známky: Zkušenosti


Thomas

Doporučené příspěvky

Ahoj skupino, vím, že to není jen pro VW ale ...

Dnes jsem kupoval dálniční známky a špatný vtip toho e-shopu není jen to, že nehlídá korektně vyplněné pole RZ/SPZ, ale ani do e-mailu nenapíše (pokud platíte bankovním převodem), za která auta platíte.

Takže pokud uděláte chybu a platíte přímo kartou - máte smůlu rovnou a bez možnosti reklamace.

Pokud bankovním převodem, NIC vás na chybu v RZ/SPZ neupozorní! V e-mailu najdete ve třech jazycích zprávu, že máte v příloze platební údaje, ale ani v té příloze není uvedeno, za která auta platíte. Tam by bylo možné nezaplatit a platbu pořídit se správnou RZ/SPZ znovu.

Tak pozor, ať nekrmíte stát zbytečně, když ani "superministr" ani jeho podřízení neumí nebo nechtějí odvádět dobrou práci.

Odkaz ke komentáři

Je tam ale možnost změny. Musí se načíst nějaký qr kód s kterým se to edituje. Já si tak měnil platnost známky, ta jde změnit jednou. A myslím, že tam byla i možnost změny RZ v případě prodeje vozidla, třeba. To jsem nezkoušel, ale určitě to tam bylo.

Platební transakce lze reklamovat. Pokud máte připojištění kreditní karty tak vám i banka vrátí peníze a pak to řeší zpětně.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 8 Návštěvníků Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
×
×
  • Vytvořit...