Přejít na obsah

Sharan: Páčka tempomatu, couvací kamera


Thomas

Doporučené příspěvky

Zdravím, pár otázek:

  1. Řešil tady někdo instalaci páčky tempomatu? Já ve svém autě tempomat nemám, ale prý stačí vyměnit páčku a mělo by to jet.
  2. Dá se nějak udělat, aby bufik topil i bez puštěného motoru? Jde mi o topení při spaní v autě
  3. Řešili jste nějakou spací vestavbu do Sharana?
  4. A ještě řeším výměnu rádia, mám typ myslím RSN 310, chtěl bych něco dotykového s možností couvací kamery
  5. A k tomu řeším právě tu couvací kameru do otvírání zadních dveří.

Díky za rady!

Odkaz ke komentáři

4. já koupil rádio z Číny, plus couvací kam, zapojil sám, vyjde na pár Kč. šel jsem do androida, hodíš tam apky jaký chceš. doporučuji 4gb ram. měl jsem kameru v madle kufru, ale na hovno, šla moc do země, tak jsem dal obyčejný co jsem dostal k rádiu, dá se štelovat. Když tak ti hodím nějaký odkaz na rádia, ber z ali, pošlou ti to z Německa a máš to do 5 dnů doma.

je pravda, ale dá se vyřešit, dát jinou anténu a jedeš, jinak moc neposlouchám rádio, připojil jsem 100 gb disk a mam tam 1000 hodin muziky a filmů pro děti

jinak co ti nabídne toto rádio za cca 5 k tak ani origo za 10 - 15 k to moc neumí, prostě máš android v rádiu. Já jsem spokojen, signál jak která stanice, jen chyba že jsem vzal tenkrát 2 gb ram, nezvládá google mapy ale sigyg a waze v pohodě.

kameru jsem dal na nad značku, no prodávají rámeček na SPZ z kamerou, kabeláž je otrava, ale také jsem odendal a dal pod tapec, tak že jsem ho stáhl k prahům a do palubky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Příspěvky

×
×
  • Vytvořit...