Přejít na obsah

Passat 110 kW DSG: Přechod na BiTDI v R-line


Doporučené příspěvky

Zdravíčko. Teprve od března mám svého Passata 110 kw DSG, ale v comfortline. Nevím co a proč, ale začal jsem si prohrávat s myšlenkou přechodu na BiTDI nejlíp v R-line... 😁 Za tu chvíli jsem najel necelých 50 k km takže z pohledu úspory peněz je to nejlepší varianta.

Jede pěkně, zásadní problém nebyl žádný. Nevím jestli je to jen rozmařilost, nebo se nudím. Nevím jak se bude chovat v zimě. Najezdím toho hromadu po nocích když lidi spí a tím myslím i silničáře. Proto ta myšlenka 4M. Máte někdo připomínky co by mě mohlo mile a hlavně nemile překvapit, kdybych se nakonec rozhoupal? 

Odkaz ke komentáři

Mám 140 kW a taky jsem si říkal, že BiTDI bych taky radši, ale na druhou stranu to nejede tak špatně. S 4 kolou ti půjde spotřeba nahoru. Mám ještě superba 140 kw dvoukolku, jede líp než passat a žere min. Tak jestli neřešíš spotřebu, tak jdi do bitdi. U dvoukolky mě sere, jak při rozjezdu dáš trocho víc plynu, tak hrabe.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo je online   0 Registrovaných uživatelů, 0 Anonymních, 4 Návštěvníci Zobrazit úplný seznam

    • Žádní registrovaní uživatelé nejsou momentálně online.
×
×
  • Vytvořit...